ALTUN TEKSTİL

Toptan mont ve toptan kaban alanında 25 yıldır hizmet veren firmamız en kaliteli işçiliği en uygun fiyata sunma politikasını ilke edinmiştir.

Yardım kuruluşlarına, vakıflara yardımsever iş adamlarına bu güne kadar sorunsuz şekilde hizmet veren firmamız toptan çocuk montu alanında adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ihaleye giren şahıs veya firmalar !

Bir haftada 5000 çocuk montu üretme potansiyeli ve hali hazırda 10.000 stok ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Firmamız hemen her çeşit çocuk montu Toptan mont olarak üretimini yapmakta ve piyasaya sürmektedir.

Hali hazırda 40.000 toptan mont stoku ile alanında lider firmalar arasında ilk sırada gelmektedir. Gerek yardım kuruluşları için ürettiği promosyon montlar gerekse en modern tasarım ve kalıplarla yapılan özel işçilikli kreasyonlar ile bu senede çok ciddi bir şekilde piyasaya girecektir.

Global dünya şartlarında ayakta kalmanın zor olması ve işçilik maliyetlerinin ülkemizde diğer ülkelere nazaran daha fazla olması nedeni ile Toptan mont sektörünün en önemli sıkıntısı ucuz ithal edilen ürünlerdir.

Hiçbir sağlık kaygısı düşünülmeden yanlızca maddi menfaatlere bağlı bu ucuz işçilikli ürünler ne yazık kı ülkemiz Toptan mont piyasasını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Firmamız ithalata kesinlikle karşı değildir ne varki sadece süslemelerle göz boyanarak yapılan bu ithalatlar ürettiğimiz kaliteli ürünlerimizi gölgelemekte ve umduğumuz başarıya ulaşamamaktayız.

Ancak tüm olumsuzluklara rağmen Toptan mont sektöründe sizlere hizmetimiz devam etmektedir.

ALTUN TEKSTİL

Kalite Asla Tesadüf Değildir!

 Whatsapp: +90 535 794 2901  

ALTUN TEKSTİL © 2008
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller www.altuntekstil.net'e aittir.

İzinsiz kopyalanıp çoğaltılamaz.

  • Black Facebook Icon
  • https://www.instagram.com/altuntekst