toptanmont.net

HAKKIMIZDA

Toptan Mont ve toptan kaban alanında 25 yıldır hizmet veren firmamız en kaliteli işçiliği en uygun fiyata sunma politikasını ilke edinmiştir. Yardım kuruluşlarına, vakıflara yardımsever iş adamlarına bu güne kadar sorunsuz şekilde hizmet veren firmamız toptan çocuk montu alanında adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ihaleye giren şahıs veya firmalar!

Bir haftada 5000 çocuk montu üretme potansiyeli ve hali hazırda 10.000 stok ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Firmamız hemen her çeşit çocuk montu Toptan Mont olarak üretimini yapmakta ve piyasaya sürmektedir. Hali hazırda 40.000 toptan mont stoku ile alanında lider firmalar arasında ilk sırada gelmektedir. Gerek yardım kuruluşları için ürettiği promosyon montlar gerekse en modern tasarım ve kalıplarla yapılan özel işçilikli kreasyonlar ile bu senede çok ciddi bir şekilde piyasaya girecektir.

Global dünya şartlarında ayakta kalmanın zor olması ve işçilik maliyetlerinin ülkemizde diğer ülkelere nazaran daha fazla olması nedeni ile Toptan Mont sektörünün en önemli sıkıntısı ucuz ithal edilen ürünlerdir.

Hiçbir sağlık kaygısı düşünülmeden yalnızca maddi menfaatlere bağlı bu ucuz işçilikli ürünler ne yazık kı ülkemiz Toptan Mont piyasasını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Firmamız ithalata kesinlikle karşı değildir ne varki sadece süslemelerle göz boyanarak yapılan bu ithalatlar ürettiğimiz kaliteli ürünlerimizi gölgelemekte ve umduğumuz başarıya ulaşamamaktayız.

Ancak tüm olumsuzluklara rağmen Toptan Mont sektöründe sizlere hizmetimiz devam etmektedir.

ALTUN TEKSTİL

İhale, Promosyon veya yardım amaçlı alacağınız Toptan Mont, Bot, Spor Ayakkabı, Eşofman Takımı, Atkı, Bere, Eldiven Takımı gibi gruplarda bizlere danışmadan karar vermeyiniz.

 

Güçlü stoğumuz ve piyasada rekabet edilemez fiyatlarımızla sizlere hizmet vermeye davam ediyoruz. 

Firmamız özellikle yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarının giderilmesi üzerine dışı kar ve yağmur sularından minimum etkilenmeyi sağlamak amacıyla "toptan mont" su tutmaz kumaş, içi sıcağın içerden dışarıya çıkmasını engellemek için komple antipilling (tüylenme yapmayan) polar, çocuklarının bedenlerinin yanında dizlerinin de üşümesini engellemek için dizleri örtecek şekilde uzun "toptan mont" çocuk montu üretmektedir.

 

Kızda 5 erkekte 4 renk seçeneği ve hemen her yaş grubuna özel beden seçeneği ile bu yılda çocuklarımızın üşümesine izin vermiyoruz.


UNUTMAYIN !

Çocuklar sizleri bekliyor...

toptanmont.net